tvkur


Playout Oluşturun

Playoutlar sayesinde tamamen tv mantığında işleyen canlı bir yayın akışı oluşturun. Programlarınızın yayın saatlerini ve sürelerini belirleyin. Programlar arası kesintisiz geçiş sağlayın.

Canlı Yayınlarınızı Yapın!

Playoutlarınıza canlı yayın kaynaklarınızdan yayın ekleyin. İstediğiniz noktadan, ister kameranızdan, ister cep telefonu veya tabletinizden anında canlı yayın yapın! Canlı yayın bittiğinde yayın akışınız devam etsin!

VOD İzletin

Siz videonuzu HD kalitesinde yükleyin, tvkur size orjinal format dahil bütün alt formatları da sunsun! Ziyaretçileriniz videolarınızı istedikleri noktadan başlayarak izlesinler!
Hızlı Kurulum

internet tv kurmanın en kolay yolu...

1. tvkur için hemen başvurun.

2. tvkur'u test edin, demo yayınlar yapın.

3. tvkur'a sahip olun....

tvkur'u test etmek, demo bir tv kanalı kurmak ister misiniz?

Hemen Sahip Olabilirsiniz!Bütün Platformlarda İzlenin

web ve mobil platformlardan erişilebilir olun...

1. Kanalınız bütün masaüstü tarayıcılarda izlenebilir.

2. IOS - Android gibi mobil platformlarda izlenebilirsiniz.Kolay Kurulum

tvkur başvurunuzun ardından hemen aktif edilebilir. Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme girip yayın akışlarınızı hızlıca oluşturabilir, yayın saatlerinizi belirleyebilir, kanalınızı yayına alabilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanım

tvkur’un kullanımı son derece fonksiyoneldir. Anlaşılması son derece basit bir yönetim paneline sahiptir. Karmaşık menüler arasında asla kaybolmazsınız. Takıldığınız noktada online destek alabilirsiniz.

Hızlı Teknik Destek

tvkur, sorunlarınıza hızlı dönüş yapan, size yayın hayatınızda her an destek ve çözüm sunan güçlü bir destek ekibine sahiptir. Sorunlarınız asla ertelenmez ve çözüme kavuşturulur.
tvkur'u yakından tanımak ister misiniz?

SUNUMLAR İÇİN TIKLAYIN!
creativity
tvkur ile online yayıncılıkta yeni bir kapı açılıyor!

web tabanlı bir playout sistemi olan tvkur sayesinde online yayıncılıkta yeni bir kapı açılıyor. tvkur ile artık isteyen her kurum ve birey kendi televizyonunu kolay bir şekilde kurabilecek. tvkur sayesinde, onlarca teçhizat ile yapılabilecek yayınların sadece tvkur yönetim paneli ile yapılması mümkün hale geliyor.

tvkur‘u test etmekten çekinmeyin. Hemen başvurun ve bu muhteşem playout sistemine dakikalar içinde sahip olun.