Türkiye siber saldırı altında: Bilmeniz gerekenler
Aralık 27, 2015
En çok yanlış anlaşılan 6 iş ünvanı ve gerçekte ne yaptıkları
Aralık 27, 2015

İtiraf edin, hepinizin çevresinde en az bir adet Apple fanboy bulunuyor değil mi? Her ne kadar akıl almaz olsa da ısırılmış bir elma logolu yeni çıkan her cihaza sahip olma dürtüleri onların sanki yaşama amacı gibi. Eğer sevdiğiniz bir kişi bu durumda ise onu dünyanın en mutlusu yapmak için henüz onda bulunmuyorsa aşağıdaki ürünlerden birini hediye edebilirsiniz.

Beats Solo 2 kablosuz kulaklık

MLLG2

Rengi ve tabi ki Beats’ın inanılmaz ses kalitesi ile bu kulaklıklar Apple hayranımızı mutuluktan bulutların üstüne taşıyacaktır.

iPhone fotoğrafçıları için kit

HJGL2_AV4
iPhographer diye bir tabir duymuşsunuzdur. İşte Apple hayranı dostumuzun da fotoğraf tutkusu olduğunu düşünüyorsanız aksesuarlar içerisinden güzel bir fotoğrafçı seti hediye edebilirsiniz.

iWatch şarj standı
Forte_LSprofile_gallery

Akıllı saat için özel tasarım bir şarj ünitesi de güzel bir hediye olurdu değil mi?

iTunes hediye kartı
giftcards_hero_large_2x

Eğer bütçenizi çok sarsmasını istemiyorsanız severek kullanacağı bir hediye kartı da oldukça mutlu edecektir. Bunca Apple ürünü sahibi mutlaka iTunes’e servet harcıyordur.

Iconic: Apple’ın inovasyon tarihi

iconic-book

Sanırım bir Apple fanatiğini etkilemenin ve mutlu etmenin en az maliyetli ama en güzel yollarından biri bu kitabı hediye etmeniz. Apple’ın muhteşem geçmişini anlatan bu kitap Amazon üzerinden ulaşabilirsiniz.

iPad Pro

1

Bugüne kadar ki en hızlı ve en büyük ekrana sahip olan iPad olan PRO’yu Webrazzi Store’dan satın alabilirsiniz.

Bose SoundLink Mini II

2

Dünyanın en iyi bluetooth hoparlörü olan yeni Bose SoundLink Mini II Siri eşleşmesi dahil olmak üzere Apple kullanıcılarının vazgeçmeyeceği aksesuarlar arasında. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

MacBook Air için Nifty MiniDrive

5

Kickstarter projelerinin belki de en başarılarından Nifty MiniDrive, piyasaya çıkmasından çok kısa süre sonra birçok satış kanalında yerini aldı. Bu inovatif ürünle MacBook’un görüntüsünü ve taşınabilirliğini bozmadan Apple severe fazladan bellek kazandırabilirsiniz. Buradan ürüne ulaşarak, satın alabilirsiniz.

Nova iPhone için harici Bluetooth Flash

9

Selfie dostu Nova Bluetooth Flash, profesyonel fotoğraf çekimi için en güzel hediye. 40 adet LED ışığı ile ücretsiz uygulaması üzerinden parlaklık ve kontrast ayarı yapılmasına yarayan Nova Bluetooth Flash’a buradanulaşabilirsiniz.
kaynak:sosyalmedya.co

Comments are closed.